£35.00
Deze ketting is gemaakt met de benijdenswaardige nauwkeurigheid en zorgvuldigheid die bij de creatie van elke kraal en elk ontwerp komt kijken om een charmante en mooie uitstraling te geven die buitengewoon modieus is voor vrouwen die een pose willen aannemen.
Het sieraad Moon Natural Pearl Full Diamond Necklace is elegant en heeft de maan en een vleugje luxe. Het ontwerp van de ketting is een maan met een natuurlijke parel in het midden en omringd door diamanten die ook een prachtig beeld van verfijning geven. Het vakmanschap en de details in dit sieraad laten zien dat het eenvoudig maar stijlvol en mooi is, perfect voor de vrouw die een gewaagde ketting wil. Ik vind het ook mooi vanwege de elegante en klassieke snit van het sieraad en natuurlijk het sprankelende zilveren bedeltje straalt klasse uit en laat iedereen die het draagt eruitzien als een ster.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Moonlight Stone Moon Necklace/Simple Maiden Necklace.
Materiaal: Zilver
Pakketgrootte: 100mmx100mm doorsnede afmetingen 20mm dikte
Stijl: Eenvoudige
Verwerkingstechnologie: parel ingelegd
Type: Halsband
Stijl: Vrouwen
Vorm: Maan
Kleur: Maan Ketting
Zuiverheid: 925 zilver
Paklijst: 1 ketting *
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting, Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alex R. –
Iโm in love with this necklace. Itโs delicate and adds a beautiful touch to any outfit.