£10.00
Ervaar een comfortabele combinatie van heerlijke natuurlijke schoonheid en trends van de laatste mode met de jade hanger die is geassocieerd met de verlichting van het leven van mensen als gevolg van de kracht die het heeft en de verfijning die het brengt in elke kleding gedragen.
Natuurlijke Jade Hanger ketting ontworpen om u kijken meer stijlvolle en fantastische. Deze vrouwelijke sleutelbeen ketting ontwerp is gericht op de klassieke schoonheid. De mooie en raadselachtige jade hanger afgeleid van de sfeer van positieve energie geeft een stijlvolle uitstraling aan de kleding. Dit is een uitstekende gelegenheid om je look te verbeteren met een accessoire dat de tederheid van de natuur en de strengheid van de mode verenigt.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Recreatie van Hanger uit Natuurlijke Jade/Nekketting
Afmetingen verpakking: Geschilderd die 100 mm x 100 mm x 20 mm meet
Stijl: De Koreaanse tegenhanger van de Koreaanse/Koreaanse mode
Materiaal: titaniumstaal
Type: Ketting
Stijl: Vrouwelijk
Vorm: Geometrisch type
Stijl ketting: Box ketting
Verlengketting: minder dan 10cm
Materiaal van de hanger: Jade item met een meer natuurlijke uitstraling
Omtrek: 21cm (inclusief) -50cm (inclusief)
Kleur: Natuurlijke Jade ketting
Paklijst: 1*halsketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Natuurlijke Jade Halsketting |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, Rond |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Emily J. –
This necklace is absolutely stunning. The design is elegant and perfect for any occasion.