£15.00
Onderscheid je van de massa met een denk en gedurfde Chunky Chain Necklace Multilayered die een perfecte aanvulling kan zijn op je stijlstatement voor mensen die durven. Ga niet op in de massa en laat je stijl opvallen met behulp van dit buitengewone accessoire.
De Multilayered Chunky Chain Necklace is een dappere en stijlvolle toevoeging aan de sieraden van elke modieuze vrouw. Deze ketting is vrij volumineus en formeel, met meerdere lagen dikke kettingen om je outfit een Audrey Hepburn, power dresser vibe te geven. Wat waarschijnlijk veel mensen zal aanspreken en een gevoel van uniciteit creรซert, is het gelaagde ontwerp. Deze meerlagige ontwerpen van mode-kettingen die je kunt dragen op elk moment en kan een perfecte stijl verklaring overal met de dikke ketting ketting meerlagig.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Verpakkingsgrootte: Overwegende dat de afmetingen van de elektronische apparaten zijn; 100mm x 100mm x 20mm.
Item Type: Kettingen
Gewicht: ongeveer 79. 4g
Materiaal: Legering
Gelegenheid: De onderwerpen van de geรฏdentificeerde belangrijke microblogs zijn als volgt: Feest, Dagelijks leven, Werk
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 08 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mackenzie H. –
This necklace is beautiful. Itโs both elegant and practical, making it a favorite piece.