£15.00
Deze Multi Layer Diamond Sagittarius Necklace is gemaakt tot in het kleinste detail, is de perfecte interpretatie van het Boogschutter symbool en zou een perfect cadeau zijn voor de astrologie liefhebber of voor iedereen met een liefde voor ingewikkelde sieraden en alles wat kosmisch is.
De Meerlagige Diamanten Boogschutter Ketting – Dierenriem Sterrenbeeld Ketting biedt een briljante en naar de sterren kijkende look. Dit halssieraad wordt geleverd met verschillende lussen en opvallende accessoires; een dierenriembeeld van de Boogschutter bezaaid met diamanten. Uiteindelijk, vanwege de complexiteit achter de formaties van de sterrenbeelden, heeft de ketting een glamoureus tintje. Deze met grote toewijding gesmede ketting symboliseert op prachtige wijze het sterrenbeeld Boogschutter en zal zeker worden aanbeden door elke dierenriemfan en elke persoon die hoge kwaliteit en sterrenstof van een hemels schepsel waardeert.
Belangrijke informatie:
Naam: Tweelaags diamanten Boogschutter halsketting/ Boogschutter sieraden
Afmetingen verpakking: 100mm x 100mm x 20mm
Materiaal: Legering
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: halsketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: geometrisch
Materiaal hanger: legering
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
Paklijst: 1 x halsketting
Overzicht:
Volledig nieuwe pakketten en de beste kwaliteit.
Must-have voor modevrouwen
Hebben een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Madison E. –
This necklace is absolutely stunning. Itโs elegant and versatile for any outfit.