£15.00
Dit is een perfect product voor mensen die een statement willen maken over hun mode en creativiteit, want het is universeel in het gebruik en handig door de verstelbare lengte. De Metal Snake Pendant Necklace kan ook worden genoemd Multilayer Metal Snake Pendant Necklace.
In het geval van de Multilayer Metal Snake Pendant Necklace is het een stijlvol en modieus sieraad waarmee je er modieus uitziet.
Deze halsketting heeft drie strengen van door elkaar lopende metalen met een slangenhanger die hem een multidimensionale uitstraling geeft. Deze ketting is opmerkelijk ontworpen voor de modebewuste vrouw van vandaag en voegt glamour toe aan je outfit dankzij het unieke ontwerp. Door de universaliteit en de mogelijkheid om de lengte vrij aan te passen, zal het geschikt zijn voor personen die een felle start willen maken en rondlopen met een kapsel zal een gelegenheid zijn om een individueel gevoel voor stijl te tonen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: 2 in 1 mode sieraden Multi-layer metalen slang hanger ketting / slang ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: grootte: 100H x 100W x 40D (mm)
Ketting grootte: 55cm
Verpakking: 1st/bovenste kaart
Gewicht bij benadering: 33g
Kleur: gouden
Paklijst: H1: : 1 halsketting
Overzicht:
Nieuw ontwerp en de beste kwaliteit van deze jurk.
Must-have voor modevrouwen
Hebben een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 40 cm |
| Kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, slang |
| gewicht | 0.04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jack L. –
I love this necklace! Itโs elegant and stylish, perfect for any occasion.