£45.00
Dit product is gemaakt met het grootste detail en daarom geeft deze ketting een bescheiden en chique gevoel waar elke moderne dame van zou houden. Door het universele karakter en de bedoelde betekenis, herinnert deze ketting de vrouw aan kracht en elegantie in haar.
De Moonlight Stone Maanhalsketting is een van de mooiste sieraden die de opvatting van maanlicht verenigen met de gratuite slanke lijn. Het ontwerp van de ketting voor het karakter vertegenwoordigt de schoonheid van de nachtelijke hemel als het heeft een maan hanger ingebed met een maansteen. Delicaat en met veel detail; het kan worden beschouwd als een perfect accessoire voor de moderne maagd. Dit sieraad is uitgegroeid tot een soort klassieker, en dit wordt waar als je bedenkt wat het betekent voor kracht en elegantie.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Maanlicht steen Moon ketting / eenvoudige Maiden ketting
Materiaal: Metaal, andere
Pakketgrootte: 1000 x 1000 x 20 ฮผm.
Stijl: eenvoudig
Materiaal: zilver
Verwerkingstechnologie: juwelen zetten
Type: halsketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: Maan
Kleur: halvemaan ketting
Paklijst: Ketting * 1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halve maan, halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Samuel C. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs well-crafted and adds a lovely sparkle.