£15.00
De introductie van de lichtgevende Scorpion ketting. De selectie geeft een uitstekende gelegenheid voor die mensen die willen vinden especial en in het oog springende ketting voor hen dat dit model is kan worden beschouwd als een van de soort vanwege het ontwerp en de hele charmante uitstraling.
Scorpion Luminous Necklace is een spannend en mooi accessoire, dat bestaat uit een kleine schorpioen die kan schitteren. Aan de halsketting hangt een schorpioenhanger van dierlijk hars die, als je er water op laat vallen, de waterdruppel-look creรซert. Dit is een halsketting met coole eigenschappen: hij schittert in het donker; zo’n sieraad zal dus interessant zijn om te bezitten. Wat betreft het ontwerp van de ketting, het biedt een heel bijzondere uitstraling en een bijzonder bedeltje dat oplicht, waardoor het een geweldige ketting is voor iedereen die een ketting wil dragen die er interessant uitziet en anderen hun hoofd laat draaien.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Full Diamond schorpioen ketting / mannen mode persoonlijkheid ketting
Materiaal: Andere
Pakketgrootte: 1000:(eenheidsgrootte X eenheidsgrootte X eenheidslengte): 100 x 100 x 20 mm
Materiaal: Schorpioen, Hars
Stijl: Klassiek, Vintage, Manier
Kleur: Zwart
Vorm: Waterdruppel, Dier
Grootte van de hanger: 2. 3*2. 6cm
Type ketting: Touwketting
Ketenlengte: 70 CM
Gewicht: 9G
Paklijst: 1 * ketting
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, Schorpioen |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Leo T. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs a lovely piece that enhances any look.