Verhoog je sieraden met de Cute 925 Sterling Shijia Shell Parels High-grade ketting. Gemaakt van 925 sterling zilver, deze mooie ketting uitgaven Shijia shell parels voor die schittering en elegant gevoel aan elke kleding.
Het is veelzijdig genoeg om gedragen te worden voor elke gelegenheid, zakelijk, casual of anderszins, deze stijl is zowel licht en comfortabel en wordt geleverd met een ketting die kan worden aangepast voor de grootte. In een luxe geschenkverpakking is het perfect als cadeau voor iemand of als toekomstig erfstuk voor je eigen collectie. Waardeer de elegantie van de klassieker en de nieuwigheid van slimheid die het creรซert.
Voel je modieus en artistiek met de schattige 925 Sterling Shijia Schelp Parels Halsketting; een accessoire dat tegelijkertijd klassiek en stijlvol is. De ketting is gemaakt van materiaal met kwaliteitsnummer 925, wat betekent dat het gemaakt is van 92,5% zilver, om de betrouwbaarheid en glanzende look te garanderen. Het middenstuk bestaat uit Shijia schelpparels die SCS goedgekeurd zijn, beroemd om hun perfecte halfglanzende glans en zachte touch die de kleding helemaal afmaken.
Deze ketting is veelzijdig en geschikt om te dragen tijdens zowel casual als speciale gelegenheden het hele jaar door. De hoogwaardige schelp parels zijn gekozen om heel rond en zeer glanzend waardoor de sieraden een consistent thema dat geschikt is voor verschillende modetrends. Dit is zeer comfortabel dus kan de hele dag gedragen worden en heeft een ketting die gemakkelijk aangepast kan worden aan elke halslijn.
Wordt geleverd met een prachtige zwarte fluwelen sieraden doos voor opslag & display, de Cute 925 Sterling Shijia Shell Parels High-grade ketting is het meest geschikt voor verjaardag, jubileum, en alle andere gelegenheden. Ongeacht de intentie om een nieuwe outfit of winkelen voor een vriend of de geliefde te creรซren, zal deze ketting een uitstekende aanvulling op sieraden van elke vrouw doos. Ervaar de klassieke schoonheid in een eigentijdse stijl die je collectie zal verbeteren.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Gewicht | 0, 01 KG |
| Maat | Medium |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Harper S. –
I adore this necklace. Itโs a lovely piece that enhances any outfit.