£15.00
Deze Crosscifix Multi-layered Pendant Necklace is voor diegenen die hun spiritualiteit in de hedendaagse wereld willen tonen met stijl en smaak. Dit sieraad is zeer geschikt vanwege de enorme symboliek die het boeit en de veelzijdigheid van het ontwerp.
Het sieraad Crucifix Multi-layered Pendant Necklace is een van de accessoires die het geloof in de mode brengt. De ketting bestaat uit verschillende korte strengen van fijne kettingen met een kruisbeeld in het midden; het ontwerp is dus meerlagig en opvallend. Gecreรซerd met stijl en finesse past deze ketting in het plaatje van zowel anders als gedurfd. Het is ontworpen op een postmoderne manier en heeft een diepe betekenis van het kruissymbool. Het kan worden aanbevolen aan elke vrouw die er modieus uit wil zien en tegelijkertijd haar geloof wil uitdragen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Multi-layered Crucifix hanger / Crucifix ketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 320 x 80 x 20 mm
Stijl: Europa en Amerika
Materiaal: Zinklegering
Behandelingsproces: galvaniseren
Product Grootte: 45-55cm
Afmetingen verpakking: Een afmeting van 320 x 80 x 20 mm.
Paklijst: Ketting – 1
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32 × 8 × 2 cm |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 32 cm |
| breedte | 8 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jaden A. –
This necklace is gorgeous. Itโs a beautiful addition to any jewelry collection.