£15.00
De Beaded Necklace Yellow Smiley is een dunne staafvormige hanger die een elegant element toevoegt aan zelfs de eenvoudigste kleding. Het ontwerp is veelzijdig waardoor het zowel casual als zakelijk gedragen kan worden.
Deze ketting is minimalistisch, maar toch mooi en chique, perfect om je uiterlijk te verbeteren.
Deze Beaded Necklace Yellow Smiley is een uitzonderlijk product van sterling zilver met een eenvoudig ontwerp van een slanke bar hanger die de klasse van elke outfit naar voren brengt. Dit opent de mogelijkheid om het te dragen voor elke gelegenheid die casual of formeel. De eenvoud van dit accessoire beperkt het niet, integendeel, dit is een zilveren staafketting die elegantie toevoegt aan je imago.
Belangrijke informatie
Materiaal: Overige
Afmetingen verpakking: type PE: 100 x 100 x 20 mm
Informatie over het product
Stijl: Japans en Koreaans type
Materiaal: hars parel
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Modellering: Geometrie
Verpakking: Individueel verpakt
Geschenkgelegenheden: reisaccessoires en souvenirs, werknemersdiensten.
Populaire elementen: parels, pastoraal
Verpakkingslijst
Ketting x1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Kralen |
| vorm | Choker, Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Dakota E. –
This necklace is gorgeous. Itโs delicate yet makes a significant impact on my look.