£50.00
Val in de ban van de maan met de Koreaanse Blue Moonstone Necklace. De blauwe maansteen hanger ketting maakt gebruik van een eenvoudige ketting en een hanger die is gemaakt als de maan, in die zin dat het glinstert als de maanlicht hemel.
Mooie mode-sieraden voor vrouwen Blue Moonstone ketting is een Koreaanse stijl ketting.
Deze Blue Moonstone Necklace is zeker een modieus accessoire dat de eigenaardigheden van de Koreaanse lucht weerspiegelt. De schoonheid van elke vrouw wordt aangevuld door de ketting, die wordt geleverd met een symbolische blauwe maansteen die een zachte gloed uitstraalt. Dit sieraad is met veel precisie gemaakt en is perfect om elke look af te maken met een vleugje glamour en luxe. Met een Koreaanse stijl en een altijd populaire kleur blauw is het ideaal voor diegenen die willen opvallen en de nieuwste mode willen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Wat Zuid-Korea betreft, is het de moeite waard om een kijkje te nemen in de wereld van K-Beauty en K-Fashion, namelijk Korean Traditional Fashion Necklace of Blue Moonstone Necklace.
Materiaal: zilver
Afmetingen verpakking:: 180 mm (lengte) x 230 mm (breedte) x 40 mm (diepte)
Paklijst: 1 * ketting.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 18 × 23 × 4 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 18 cm |
| breedte | 23 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Owen W. –
I adore this necklace. Itโs stylish, well-designed, and adds a touch of sophistication.