£15.00
Ontdek de nieuwe toevoeging aan onze collectie: de Koperen Maan Slang Damesketting – een symbool van schoonheid en trendyheid. Gemaakt van koper van hoge kwaliteit met gestileerd ontwerp van slang en aantrekkelijke uitstraling van de natuurlijke maan hanger. Deze halsketting is geschikt voor elke gelegenheid en benadrukt je verschijning met tijdloze verfijning.
Copper Moon Snake Women’s Necklace is een uniek accessoire dat je stijl naar een nieuw niveau kan tillen waardoor je er eleganter en stijlvoller uitziet. Ontworpen met finesse, deze mooie ketting heeft een slang keten die wordt aangevuld met aantrekkelijke koperen manen in een smaakvolle manier die ieders ogen zou vangen.
Gemaakt met alleen de beste metalen en edelstenen, is dit stuk van ketting gebouwd om lang mee, dus de drager kan sieren het voor zo lang mogelijk. Ik moet zeggen dat deze ketting is echt een kunstwerk met prijzenswaardige vakmanschap en stijlvol design in alle opzichten dat elke dress code kan aanvullen.
Wees een headturner en krijg de Copper Moon Snake Women’s Necklace die kracht en vrouwelijkheid vertegenwoordigt. Elke keer gedragen of geschonken aan iemand speciaal, het resulteert in een zekerheid dat deze ketting zal worden gebruikt voor meerdere jaren. Dit is een uitzonderlijk stuk dat je stijl zal aanwakkeren en je er als een god of godin zal doen uitzien als je het draagt.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Koper |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, slang |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Kendall R. –
This necklace is fantastic. Itโs elegant and perfectly crafted.