£20.00
Dit sieraad kun je dragen als modejuweel en tegelijkertijd waardeer je de traditie erachter en laat je positieve energie toe in je leven.
Dit symbool beschermt je hals met deze handgemaakte koperen Boze Oog Hanger ketting.
De symbolische Boze Oog Hanger ketting is een mooi en verbazingwekkend sieraad dat ook een culturele betekenis heeft. De ontworpen hanger is het Boze Oog symbool dat meestal gedragen wordt om jezelf te beschermen tegen het boze oog. Dit komt in het ontwerp van een ketting gemaakt van koper, waardoor een nogal rauwe esthetiek aan iemands uiterlijk. Draag deze elegante en symbolische ketting als stijlvol accessoire terwijl je in contact komt met de culturele waarde van de Bumbum en goede vibraties in je leven verwelkomt.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Sieraden boze oog hanger ketting / koperen boze oog ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: 100 x 100 x 20 mm
Lengte: 40cm +5cm
Materiaal: Koper
Behandelingsproces: galvaniseren
Verpakking: Individueel verpakt
Stijl ketting: Oh woord ketting
Pakket: Ketting x1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Koper |
| patroon | Effen |
| vorm | Oog, Ketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Carter L. –
I love this necklace! Itโs both beautiful and high-quality.