£15.00
Perfect voor de persoon die wil zijn of haar liefde voor de sterren uit te drukken, deze ketting heeft sterren verwerkt in het ontwerp en kan worden gezet op verschillende lengtes aan de individuele voorkeur aan te passen. Dit specifieke sieraad, de Multilayer Moon Star Necklace, is een modieus en stijlvol sieraad dat perfect past in de garderobe van elke modieuze vrouw.
Er is nog een gelaagde ketting set gemaakt van dunne kettingen met maan en ster bedels geven het uiterlijk van de gelaagde stijl. Delicaat ontworpen met deze kun je dragen de kettingen afzonderlijk of laag de kettingen op hetzelfde moment. Het heeft een uniek themaontwerp dat geรฏnspireerd is door sterren en is ook aanpasbaar, afhankelijk van de lengte die de gebruiker verkiest; dit maakt het fantastische stuk modieus voor iedereen die van de nachtelijke hemel houdt en ermee wil pronken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Fashion Statement / Tijdloze Charm: Multilayer Maan Ster Ketting / Star Ketting
Materiaal: Alloy
Pakketgrootte: Een kleur-ยฝH x ยฝH x ยฝH inch = 100 x 100 x 100 mm
Verwerking: Plateren
Soort; halsketting
Stijl: Vrouwen
Paklijst: 1 van Ketting
Overzicht:.
Gedurfd en aantrekkelijk 100% nieuw ontwerp en vooral hoge kwaliteit
Hebben een prachtige uitstraling
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 10 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 10 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Blake T. –
I adore this necklace. Itโs both elegant and versatile, making it a favorite piece.