£60.00
Deze vrouwen ketting is er een die je zeker weet dat wanneer gedragen, het zal elke dressing stijl en materiaal gebruikt bij het maken van het aan te vullen is ook van hoge kwaliteit. Het maakt niet uit of je uit te gaan op de stad in de avond of je hebt een evenement bij te wonen, zal deze hip hop geรฏnspireerde kledingstuk toe te voegen meer stedelijke smaak aan je outfit.
Dit is een kettingketting die is gemaakt van tenniskettingen met honingraatpatroon en zirkonia’s en wordt geassocieerd met hiphopjuwelen.
De Honeycomb Tennis Chain Necklace is een van de meest populaire en op hiphop geรฏnspireerde accessoires die een fashion statement zijn. De ketting is ontworpen in de honingraat formaat en is verbaast een door zijn werk en de aanwezigheid van zirkonia stenen die schitteren als diamanten en brengen de glamour waarde in het ensemble. Met prachtige en edgy look en perfecte materialen voor de zachte huid, zal deze ketting een ideale aanvulling op elke outfit. Of het nu voor een club of een feestje is, deze humoristische halsketting in hiphopstijl brengt gewoon de geest van een stad met je mee.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Parel Stud oorbellen/Tennis Chain accessoire ketting/Hip Hop stijl Honeycomb Zirkoon ketting
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: Voor het toetsenbord 120 x 120 x 20 mm
Type: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Stijl: Vijfpuntige ster
Stijl: Europees en Amerikaans
Materiaal: Koper Zirkoon
Of meerdere lagen: Geen
Of je een hanger draagt: Dit is niet mogelijk omdat de variabelen van zorg afhankelijkheid zijn, en afhankelijkheid kan niet zonder bepaalde niveaus van communicatie onderlinge afhankelijkheid, samenwerking onderlinge afhankelijkheid, resource onderlinge afhankelijkheid, management onderlinge afhankelijkheid, personeel onderlinge afhankelijkheid en externe onderlinge afhankelijkheid.
Verlengketting: 11 cm en hoger
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
Kleur: goud, witgoud, rosรฉgoud
Materiaal: Verkoperd 18K goud, platina gevuld met materiaal AAA Zirkonia
Pakket: Ketting x1
| Gewicht | 0.05 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| gewicht | 0, 05 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
| maat | Medium |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Lily A. –
This necklace is absolutely perfect. Itโs delicate and adds a beautiful touch to my look.