£20.00
De Holle Kattenketting heeft een stervorm en de snit geeft het accessoire een verfijnd, delicaat gevoel en luchtigheid. Afhankelijk van de gelegenheid zal deze ketting perfect zijn om te dragen, of het nu voor alledaagse kleding is of voor een meer glamoureuze avondkleding.
De Hollow Cat Necklace is een schattig en lieflijk accessoire dat gedomesticeerde katten als huisdier verdienen. Deze hanger is elegant vormgegeven en heeft een uitsnede in de vorm van een kat, wat de hanger mysterieus en zelfs exotisch maakt. Er is hoogwaardig materiaal gebruikt om deze ketting te maken, die lang meegaat en geschikt is om casual te dragen. Deze holle kattenketting is niet alleen aantrekkelijk, schattig maar ook elegant, dus degenen onder u die van katten houden kunnen deze ketting hebben.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: voor MicroSD is 100 x 100 x 30 mm en voor Next Generation is 120 x 180 x 40 mm.
Naam: Holle Kattenketting
Materiaal: Dit mooie product is volledig gemaakt van internationale standaard 925 zilver.
Proces: elektrisch wit en goud polijsten
Afmetingen: De hele lengte van de ketting lichaam is ongeveer 66cm(Langer door te trekken de kralen om de grootte aan te passen).
Kattenkop hoogte: 8. 8mm breedte: 9. 5mm
Staart ketting kattenklauw hoogte: 6mm breedte: 4. 9mm
Gewicht: 3. 81g
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Kat, Ketting |
| Hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mila H. –
I love this necklace! Itโs elegant and well-crafted, perfect for any occasion.