£30.00
Deze holle diamant klavertje vier ketting is een Europese & Amerikaanse stijl ketting.
Deze ketting is een mix van de Europese en Amerikaanse ontwerpen waardoor het product elegant, perfect voor het verbeteren van de glamour look. Ongeacht of het is om te worden gebruikt voor een speciale gelegenheid of om voortdurend worden gebruikt, het is perfect voor die koppels die willen kwaliteit sieraden te kopen aanzienlijk tonen van hun persoonlijkheid.
De holle Diamond Four-Leaf Clover Collier is een uitgebreide en mooie stuk van juweel dat kan worden gedragen om het uiterlijk van een vrouw te verbeteren door de elegantie van diamant en de vertederende charme van het klavertje vier. De ketting ziet eruit als een hanger die is gegraveerd en heeft een holle figuur van klavertje vier op het samen met diamanten. Deze ketting product heeft een aantal internationale invloed van de Europese en Amerikaanse thema’s geรฏntegreerd in het ontwerp, het zou geschikt zijn voor het dragen bij formele gelegenheden. Of het nu wordt gebruikt als een kostuum Jewelries voor een ceremoniรซle gebeurtenis of gewoon een mode Jewelries als een persoonlijke accessoire, het is ideaal voor degenen die houden van mooie Jewelries en willen hun individualiteit uit te drukken.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Holle diamant Elegante Vierbladige Klaverhalsband/Vierbladige Halsband
Materiaal: Zilver
Pakketgrootte: Deze configuratie is 100 x 100 x 20 mm groot, dus de grotere configuratie zou 200 x 100 x 20 mm zijn.
Verwerkingstechnologie: galvaniseren
Paklijst: * selecteer 1 ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Klaver, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Elijah P. –
This necklace is stunning. Itโs a beautiful piece that complements my style perfectly.