£15.00
Voor dames die de voorkeur geven aan sieraden met stijl en emotie, is dit stuk geschikt omdat het een klassieke uitstraling heeft en iemands dierbaarste herinneringen erin kunnen worden opgeslagen.
Dit is een van de mooiste kettingen die je kunt geven aan je partner, vriend of vrouw Hartvormige Photo Box Necklace- Mode en Eenvoud
De Heart Shaped Photo Box Necklace is een prachtig en fijn sieraad en modeaccessoire dat de dingen niet ingewikkelder maakt. De ketting wordt geleverd met een bedeltje dat je kunt openen en heeft de vorm van een hart waarin je een favoriete foto of een woord kunt bewaren. Ontworpen en gemaakt tot in het kleinste detail, is het een chique stuk dat perfect is voor elke modebewuste meid die een stukje charmante herinnering om haar nek wil hebben. Door zijn klassieke vorm en functie als houder voor waardevolle dingen is het een accessoire voor wie houdt van zowel elegantie als sentimentele voorwerpen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Fotolijst Ketting: Mooie foto hanger / halsketting in hartvorm
Materiaal: Metaal, Anderen
Pakketgrootte: Mode blog; 100 x 100 x 20 mm
Productinformatie:
Materiaal: Koper
Stijl: mode en eenvoud
Kenmerken: Galvanisch
Kleur: Zilver
Informatie over de grootte: 23*23mm
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| stijl | Always in my heart, Forever in my heart |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Henry M. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs a beautiful addition to my collection.