£10.00
Slank en stijlvol, deze ketting is ontworpen met de fijnste details; elke vrouw die hem draagt valt meteen op zonder dat ze het hoeft te proberen. Voeg schoonheid en verfijning toe aan je sieraden en wees een met de trends van de Multi Layered Half Moon Necklace.
Met de uitstraling van een high-class sieraad is onze meerlagige diamanten hanger ketting echt iets voor jou. Dit prachtige sieraad heeft รฉรฉn ketting met daaraan verschillende kettingen met diamanten accenten, zodat het er net zo betoverend en luxueus uitziet als het is. Gemaakt met aandacht voor details, deze ketting moet worden bestempeld als veelzijdige accessoire dat een vrouwen outfit brengt naar het volgende niveau. Upgrade je sieraden arsenaal met de tijdloze aantrekkingskracht van deze multi-strand diamanten hanger ketting en laat het stralen door alle gelegenheden die je in petto hebt….
Belangrijke informatie:
Productnaam: Encrusted Meerdere Laag Diamant Hanger / Halsketting
Pakketgrootte: 1000 + 100 + 200 Negentien millimeter
Materiaal: Legering
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Geschenk-gevende gelegenheden: geschenken voor hun werknemers, huwelijk, huwelijksreizen en andere geschenken die mensen geven tijdens hun reizen.
Materiaal hanger: legering
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Choker, halve maan |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Rory S. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs a stunning piece that complements my style.