£9.00
De gouden slangenketting is een van de meest opvallende, hij heeft een uitstraling die meteen in het oog springt. Gemaakt met 14K goud plating heeft het een ketting die een echte slang bedel bevat die slim kronkelt aan de ketting. Power & transformatie is de betekenis achter deze statement ketting; het is een must-have voor alle zelfverzekerde vrouwen.
Laat het beest los met de Gold Snake Necklace, een provocerend sieraad dat hoofden doet omdraaien en om verkeer vraagt. Gemaakt van duurzame materialen en uitmuntend vakmanschap, is deze ketting gerhodineerd in 14K goud en belichaamt het echte gevoel van een verstrengelde slangfiguur die aan de ketting hangt. De gouden kleur voegt toe aan de schoonheid van het ontwerp en de mogelijkheid om de details van dit sieraad te bekijken is werkelijk betoverend; deze ketting is absoluut verleidelijk en perfect voor vrouwen die zelfverzekerd en stijlvol zijn.
De symboliek van de slang is vastgesteld met kwaliteiten als kracht, verandering of wedergeboorte, dus deze ketting zal een passende aanvulling zijn voor diegenen die hun innerlijke kracht koesteren. Of je nu gefascineerd bent door het symbool of een fan bent van de rebelse look, deze ketting zal zeker ieders aandacht trekken.
Hij wordt geleverd in een bepaald maatbereik dat de gebruiker de mogelijkheid biedt om de lengte van de accommodatie ketting aan te passen aan de meest geschikte lengte die heel comfortabel is. De kleine sluiting heeft een luxe uitstraling en zorgt ervoor dat je ketting niet de hele dag om je nek draait. Combineer deze ketting het beste met een zwart jurkje voor een avondje uit of combineer hem met een set andere gouden kettingen voor die edgy gelaagde look.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, slang |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ella B. –
This necklace is absolutely perfect. Itโs delicate, high-quality, and versatile.