£10.00
De ketting hierboven straalt zowel smaak als vrouwelijke allure uit door een ontwerp dat het best omschreven kan worden als retro. Dit sieraad heeft de voorkeur voor mensen die genieten van de elegantie van klassieke stijlen en is een uitstekende versiering voor elk sieraad.
Een ander belangrijk sieraad voor vrouwen is de Gold Pendant Vintage Cute Rose Necklace. Deze ketting is prachtig ontworpen met een gouden hanger die in de vorm van een roos waardoor het elegant speciaal voor vrouwen. Deze walmart make-up kit heeft een art deco stijl waardoor het er klassiek en elegant uitziet. Vooral geschikt voor vrouwen die houden van schoonheid die meer traditioneel is, kan deze ketting goed deel uitmaken van de beste accessoires van vrouwen.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: Ik boor ook een loodsgat met een diameter van 2 mm door de hele staaf met afmetingen 100 x 100 x 20 mm.
Materiaal: Legering
Behandelingsproces: druppelende olie
Type: hanger, hanger
Stijl: Vrouwen
Modellering: bloem
Lengte ketting: ongeveer 45 cm
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Rood, Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Michael N. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs stylish and adds a perfect touch of elegance.