£40.00
Wat betreft de esthetiek, kan deze maansteen ketting worden aanbevolen aan de fans van hemelse geรฏnspireerde sieraden omdat het ziet er elegant en heeft een echt romantische flair.
De Clavicle Moonstone set is een aantrekkelijk sieraad en bevat een maansteen ketting die de naam Golden Moon heeft gekregen.
De Gouden Maan sleutelbeen Maansteen ketting is een mooi en prachtig accessoire dat de schoonheid van de maan symboliseert. Het sieraad is een eenvoudige gouden maanketting met een kleine maansteen in het midden, die de hele set een hemelse uitstraling geeft. Met aandacht voor de delicate rondingen van deze outfit, is deze ketting gemaakt om op het sleutelbeen gedragen te worden en het beste uit elke halslijn te halen. Dit elegante sieraad is doordrenkt met de hemelse gratie van de maan; het halssieraad is alleen gescheurd met kralen van maansteen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Maan sleutelbeen Gouden Maan/Maansteen Ketting
Materiaal: Jaren 925 / sterling zilver plating 18K echt goud
Pakketgrootte: 10H x 10W x 2D cm
Grootte: Maansteen 3mm Maansteen Hanger Hoogte 0. 9cm, Breedte 0. 5cm
Deze kunnen eenvoudig worden samengevat met de afzender het plaatsen van 3 parels op de maan en ID. 5-2mm
De hele maan is rond met een geschatte diameter van 1. 3cm
Het moet worden begrepen dat alle indicatoren verkregen door handmatige metingen onnauwkeurig kunnen zijn, maar ze worden alleen gebruikt om referenties te verkrijgen.
Lengte ketting: oranje 42 + 5cm verlengketting
Opmerking: De stijl van dit model is draaistijl of multislijtagestijl. De lus op de plaats van de veersluiting kan worden geopend of samengeknepen, haal de ketting eraf, doe hem comfortabel om de pols en sluit hem dan weer aan op de veersluiting.
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Grace I. –
This necklace is just gorgeous. Itโs well-crafted and adds a beautiful touch to my outfit.