£15.00
De Gepersonaliseerde Roze Kristal Inleg MOM Ketting is een perfect voorbeeld van een hanger naamketting van Amerikaanse stijl.
Deze ketting ziet eruit als een flexibele plaat die kan worden gegraveerd met de namen van mensen om wie je geeft. Door zijn elegantie en sentimentele waarde is het een sieraad van onschatbare waarde en een sieraad om te laten zien.
De meest geschikte halsketting in Amerikaanse stijl is de ketting met naamhanger die bekend staat als de gepersonaliseerde inleg MOM-ketting, die perfect zou zijn als cadeau om het moederschap te eren. Een andere creatie van smaak en klasse is deze Artful Naam Kettingen waar je bevoorrecht bent om uw eigen keuze te maken op de namen worden gespeld op de inleg. Omdat het zowel elegant als sentimenteel is, wordt zo’n accessoire een mooie herinnering en een betekenisvol item dat de liefde van de moeder voor haar kinderen benadrukt.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Dierenvorm vergulde hart ketting/halsketting
Afmetingen verpakking: 100/100/20 mm
Stijl: Europese en Amerikaanse
Materiaal: Koper
Verwerkingstechnologie: micro inlay
Type: Ketting
Modellering: Geometrie
Verlengketting: Dit is het geval als de items die vervoerd worden 10cm of minder dik zijn.
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Avery M. –
This necklace is a perfect addition to my collection. Itโs classy and makes a statement.