£40.00
Deze Gem Pendant With Moonstone Necklace is het symbool van liefde en gratie; daarom kan het een waardevol cadeau worden voor een dierbare of zelfs een aanvulling op de collectie van de eigenaar. Dit is te wijten aan het feit dat het een perfecte snit en is zinvol waardoor het een evergreen en geschikt stuk dat niemand zou falen om lief te hebben.
De Gem Pendant With Moonstone Necklace heeft een hartvormig stuk edelsteen met een fascinerende maansteen waardoor het product prachtig en mooi is. Gematerialiseerd met extreme precisie en finesse, deze ketting doordringt de geest van liefde en genade waardoor het een uitstekend stuk van gift voor een speciaal iemand of zelfs voor zichzelf. Met een magische uitstraling die perfect is voor elke gelegenheid en een rijke betekenis, is het een klassiek sieraad dat het hart verovert.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Gem hanger met maansteen / hart vorm ketting
Materiaal: zilver
Pakketgrootte: 100 (B) x 100 (H) x 20 (D) mm
Stijl: vrouwen
Stijl: hartvorm
Verwerking: Gem setting.
Kleur: eivormige maansteen hanger
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Evelyn T. –
This necklace is beautiful. Itโs stylish and adds a great touch to any outfit.