£45.00
Female Lucky Four Leaf Necklace is vervaardigd met precisie, deze ketting voegt een vleugje elegantie en de liefde van de mode in degenen outfit. Vanwege de bovengenoemde kwaliteiten, waaronder een stijlvol ontwerp, is het geschikt voor mensen die een modestatement willen maken en een teken van geluk willen hebben.
De Four-Leaf Clover Necklace is een kleine stijlvolle juweelmode die de charme van het klavertje vier combineert met de Europese en Amerikaanse smaak. De ketting bevat een klein medaillon met in het midden een klavertje vier dat geluk symboliseert. In de meest veeleisende settings is deze ketting gemaakt om te voldoen aan de verfijnde handigheid die superieure sieraden definieert. Het ontwerp van dit product maakt het aantrekkelijk voor de esthetiek van de gebruikers en de draagbaarheid en het ontwerp lenen het voor het maken van een modieus statement stuk dat ook een symbool van geluk is.
Belangrijke informatie:
Productnaam: 4-Loof Klaver Hanger/Vierbladige halsketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 12/10/2 mm
Productinformatie
Materiaal: Zilver
Stijl: Europese en Amerikaanse stijl
Stijl: Vrouwen
Modellering: Klavertje Vier
Verwerkingstechnologie: Diamant
Geschenkgeschenk gelegenheden: Geschenken en erkenning, bedrijfsvieringen, cadeaubeleid
Kwaliteit van edelmetalen: Om deze redenen zijn de volgende hypotheses geformuleerd: 1. 3 gram
Kleur: Witte Diamant 5 mm Hanger (Zonder Ketting), Witte Diamant 6 mm Hanger (Zonder Ketting)
Zuiverheid: 925 zilver
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Klaver, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jacob H. –
This necklace is beautiful. Itโs well-made and adds a perfect finishing touch.