£45.00
Deze ketting is perfect als je wat meer elegantie en tegelijkertijd sexappeal aan je outfit wilt toevoegen. Het ontwerp is zeer flexibel en de toevoeging van de prachtige zirkoon geeft het een perfecte touch waardoor het geschikt is voor alle mensen die hun elegantie met eenvoud willen tonen.
Een van de prachtige accessoires is een halsketting met de schoonheid van een bloem en de schittering van zirkonia kristallen. De ketting is een meerlagige ketting met gegraveerde gekristalliseerde bloemenhangers die een glamoureuze look geven aan de ketting. Nauwkeurig ontworpen en gemaakt, past deze ketting perfect in de verfijnde en geraffineerde vrouwelijke look. De stijl maakt hem veelzijdig, terwijl de zirkonia’s fonkelen en glinsteren, dus dit accessoire is ideaal voor mensen die de aandacht willen trekken en tegelijkertijd met juwelen en elegantie voor de dag willen komen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: zirkoon meerlagige bloemenhanger of bloemenketting
Materiaal: zuinig en ongevaarlijk voor het milieu, waardoor het de voorkeur verdient om zinklegering te gebruiken.
Hoofdsteenmateriaal: valse parel zirkoniumdiamant
Pakketgrootte: 150 x 150 x 7mm
Grootte: Lengte: 80CM
Electroplating: plasmastroom op hoge temperatuur 18k echt goud plating
Kleurverschil: Beรฏnvloed door het verschil in licht, camera pixels en monitor resolutie kleur tijdens het fotograferen, kan er lichte chromatische aberratie!
Paklijst: 1 halsketting *
| Gewicht | 0.08 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 150 × 150 × 30 cm |
| Kleur | Bloem |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| gewicht | 0.08 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 15 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Nolan P. –
This necklace is absolutely stunning. Itโs elegant and well-made.