£15.00
Elke fan van eenvoudige en elegante sieraden accessoires zou moeten overwegen het verwerven van deze Electroplating Star ketting vanwege de goed doordachte ontwerp en top-kwaliteit materialen.
De halsketting heeft een zeshoekige hanger en heeft een eigentijdse look met stermotief, wat hem modieus maakt. Deze halsketting is met veel detail gemaakt en zit perfect om je hals, zodat je een klasse uitstraling krijgt. Dankzij zijn multifunctionaliteit en uiterlijk is dit sieraad perfect voor vrouwen die de voorkeur geven aan ingetogen elegantie.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Het wordt specifiek aangeduid als Women Star Necklace/Star Necklace.
Materiaal: zilver
Pakketgrootte: 100 x 100 x 2000 mm
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Vorm: ster
Stijl ketting: Tak kruis bloem
Omtrek: 21cm (inclusief)-50cm (inclusief)
Kleur: Deze zes-puntige ster vormige zirkonia ketting is gemaakt van zeshoekige zirkonia’s op de buitenste cirkel Er zijn weinig ronde zirkonia’s in deze ketting meer dan vijftien procent op de buitenste cirkel en een paar op de middelste cirkel We hebben ook twee halve cirkels gevormd door de zirkonia’s en de ronde vormige als een zijde hanger.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud, Wit |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting, Ster |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mia A. –
I adore this necklace. Itโs both elegant and versatile, making it a favorite.