£10.00
Bescheidenheid wordt bereikt door het plaatsen van een stervormige hanger die een meer vrouwelijke en vertederende uitstraling geeft aan elke outfit. Het maakt niet uit of de gebruiker deze halsketting elke dag draagt of voor bepaalde evenementen, het is een onmisbaar accessoire voor vrouwen die graag delicate sieraden dragen.
De Female Short Clavicle Necklace met sterontwerp is een sierlijk sieraad dat de halslijn prachtig in model brengt. Alleen ontworpen voor vrouwelijke, deze ketting valt mooi onder de kaaklijn en voegt wat vrouwelijkheid aan de persoonlijkheid in hoe men draagt de jurk. Deze hanger is stervormig en voegt toe aan de schattigheid en verdere vrouwelijkheid aan de hele get up. Deze ketting is handig als vrijetijdskleding of formele kleding, afhankelijk van de gelegenheid van de dag of het evenement van de nacht.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Vrouwen korte ketting – Europese stijl sleutelbeen ketting / halsketting
Pakketgrootte: 1000 x 1000 x 200 mm
Stijl: Europese en Amerikaanse
Materiaal: Cupronikkel
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Modellering: strik
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Rose Gold |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sophia R. –
I love this necklace! Itโs elegant and adds a lovely sparkle to my jewelry collection.