£40.00
Onder de bijzondere modellen, de Angel Inlaid Pearl Feather ketting is meer geรฏnspireerd door de fantasieรซn die samen te trekken de schoonheid van delicate ambacht en het mysterie van symbolen. In wezen is dit type ketting is een minimalistische een die kan worden gemaakt van sterling zilver, vergulden voor pmium, of roestvrij staal met prachtig gedetailleerde veer ontwerp inzet met ingewikkelde patronen.
De veer als onderwerp betekent dus geest, vlucht en richting aangeven, wat in het algemeen afgeleiden zijn van engelen en andere geassocieerde motieven in multiculturele systemen van deze wereld. Het wordt gebruikt om te onthouden dat de ziel beschermd is en banden heeft met bepaalde spirituele rijken.
Deze vederhalsketting is modieus en stijlvol en is net zo mooi als het symbool dat het vertegenwoordigt. De ketting heeft een dopveer die eruitziet als een kettinghanger, en contrasterende kenmerken worden goed benadrukt. Deze ketting is echt versierd met een engel ingelegde parel en het ontwerp heeft een besneeuwde en stijlvolle uitstraling. Door zijn stijlvolle look en klassieke elegantie is het dus ideaal voor mensen die niet alleen willen opvallen, maar ook hun geest willen bevrijden.
Belangrijke informatie:
[Naam] Parelketting/Vederhalsband
[Materiaal]: 92. 5% zilver ingelegd parels
Pakketgrootte: 100mmx100mmx20mm
[Parel specificaties]: bestsellers voor natuurlijke gestoomde bun kralen, 9MM
[Hanger specificaties]: breedte ongeveer 41MM-lengte ongeveer 13MM
[Ketting specificaties]: ketting lichaam: meer dan 40CM en 5CM
Paklijst: 1 kettingen
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Cameron P. –
This necklace is so pretty! Itโs a lovely accessory that enhances any outfit.