£10.00
Maak kennis met onze nieuwe Circle Pendant Necklace – Gold Circle Pendant Necklace om precies te zijn, een perfect voorbeeld van ware elegantie. Gemaakt met elegantie heeft het een 10mm gouden ronde hanger die oogstrelend is en een vleugje welvaart geeft. Opknoping van een dunne gouden ketting, het injecteert elegantie en dame als smaak in het hele ensemble. Wees magisch en geef je mode een boost met deze beauty parelketting.
Kijk je ogen uit en shop onze nieuwe Elegant Gold Circle Pendant Necklace, eenvoud is nog nooit zo elegant geweest.
Dit prachtige sieraad is unisex en geschikt voor zowel casual als formele gelegenheden. Dit sieraad kan gemakkelijk gedragen worden naar een blitse gelegenheid of gewoon naar je werk en met zijn gedurfde ontwerp weet het hoofden te doen omdraaien.
Het vormt en omlijnt je lichaam en gezicht en brengt je schoonheid naar voren omdat de gouden tint warm is en dus bij alle huidtypes past en glamour toevoegt aan alle outfits. Elk deel of onderdeel van deze ketting getuigt van een zorgvuldig handgemaakt ontwerp: van het ronde medaillon met het logo van nicotine tot de schitteringen die zelfs in het kleinste detail te zien zijn.
Het is een gemakkelijk te dragen comfortketting, wat weer betekent dat je met je geraffineerde stijlstatement zo de deur uit kunt. Deze ketting is meer dan een accessoire; het is een symbool van verfijning en klasse dat nooit uit de mode raakt.
Deze elegante gouden cirkel hanger ketting is perfect om cadeau te geven, want het wordt gepresenteerd in een gouden sieraden doosje en is geschikt om te worden geschonken bij verschillende gelegenheden, zoals verjaardagen, jubilea, enz. Hier is een prachtig stuk dat een uitstekende en gedenkwaardige indruk zal maken in het leven van wie het ook zal ontvangen.
Koester de schoonheid en verfijning van verfijnde chique mode en stap omhoog uw mode-spel met Elegant Gold Circle Pendant Necklace. Wees zelfverzekerd en val op bij het dragen van dit prachtige stuk dat een waardevolle aanwinst voor je sieraden zal zijn.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ethan C. –
This necklace is absolutely perfect. Itโs stylish and adds a great touch to my outfit.