£20.00
Deze halsketting is met veel detail gemaakt en voegt iets toe aan uw uitstraling om een diepgaand positief statement te maken dat uw geloof op een elegante manier uitdraagt. Voeg dit tijdloze en visueel rijke sieraad toe aan uw sieradencollectie en verfijn uw uitstraling.
Wij presenteren de prachtige “Kruis Halsketting – Effen Stijlvolle Halsketting”. Dit elegante ontwerp zorgt voor een chique uitstraling en is een aanvulling op je sleutelbeen. De kruis hanger is licht en gemaakt van dun metaal dat is versierd met een moderne sprankelende touch waardoor de ketting geschikt is om gedragen te worden met elke manier van kleden. Je geloof uitdragen is nog nooit zo makkelijk geweest en minder discreet omdat deze ketting gemaakt is met veel detail en stijl om bij je persoonlijkheid te passen. Upgrade je sieraden portfolio met dit iconische en all-round stijlvol sieraad namelijk dit halsstuk.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Clavicula: Kruiskettingen/Stylish halskettingen
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: Met 100mm x 100mm X 20mm afmeting en volgens de cutlist hieronder.
Materiaal: Zilver
Type: Ketting
Stijl: Dames
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen, Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Drew L. –
This necklace is simply beautiful. The design is elegant and it shines perfectly.