£9.00
De Double-layer Pixel Black Heart Necklace is een van de trendy en toch klassieke ontwerpen die elke dame met trots zal dragen. Het is gemaakt met zeer duurzaam materiaal en heeft twee sets van in elkaar grijpende pixels die de kleding te maken in de vorm van een zwart hart. Deze ketting lijkt een liefdessymbool en passie uit te beelden, dus als je hem cadeau geeft, geeft hij uitdrukking aan de passie van de gever of als je hem draagt, geeft hij uitdrukking aan de passie van de eigenaar.
Wees uniek en draag de Double-layer Pixel Black Heart Necklace; dit sieraad is de belichaming van modern en klassiek. Deze ketting is gemaakt van roestvrij staal en heeft een dubbel gestapeld pixelontwerp voor het vormen van een zwart hart. De ingewikkelde ontwerpen en oppervlakken toegepast maken de ketting om esthetisch aantrekkelijk en pak de aandacht van iedereen om je heen.
Het dubbele piramidale patroon dat wordt gebruikt bij het ontwikkelen van de ketting zorgt ervoor dat het meer uniek lijkt en eigenlijk driedimensionaal is voor het oog. De uitsparing in het midden is zwart hartvormig, dus de ketting staat voor liefde, passie en toewijding, dus het kan een perfect cadeau zijn voor een speciaal iemand of een manier om iemands gevoelens te delen.
De ketting kan ook gemakkelijk worden aangepast aan de gewenste lengte, waardoor het comfort van de drager toeneemt. De kliksluiting is op een stijlvolle manier die de ketting complimenteert en garandeert dat hij niet de hele dag opengaat. Combineer deze ketting met een cocktailjurk, om precies te zijn met een zwarte jurk voor die glamoureuze cocktaillook, of probeer deze ketting te combineren met een andere ketting.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Multiple Piece |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Jesse W. –
Iโm in love with this necklace. Itโs a beautiful piece thatโs perfect for any occasion.