£10.00
Ik wil graag onder je aandacht brengen Dragon Sword Stainless Steel Chain Necklace – het accessoire dat de geest van de avonturier toevoegt aan je uiterlijk. Gemaakt van roestvrij staal biedt het product een gedetailleerd ontwerp voor de hanger in de vorm van een drakenzwaard. De comfortabele, duurzame en verstelbare ketting wordt gebruikt in de constructie van het apparaat. Zowel ideaal voor de fans van blad-fractal kunst als voor degenen die op zoek zijn naar een opvallend sieraad ziet deze ketting er onmiskenbaar sterk en gezaghebbend uit.
Wees chique met de Dragon Sword Stainless Steel Chain Necklace die zorgvuldig is ontworpen en met de hand gemaakt tot in de perfectie. De hanger toont een krachtige draak opgerold rond een zwaard als het ontwerp illustreert kracht, autoriteit en schild.
Gemaakt van roestvrij staal, deze ketting is zowel stevig en anti-aanslag, garanderen dat u de sieraden te dragen voor vele jaren zonder waardoor het te verliezen zijn glans. Aan het ontwerp van de hanger is veel werk besteed, waarbij de nadruk ligt op de twee buitenste ruiten die de hanger een esthetische waarde geven als hij eenmaal gedragen wordt.
Deze drakenzwaardketting is perfect wanneer men iets speciaals wil dragen, of om een jurk een beetje punkrockstijl te geven wanneer men uitgaat tijdens een avondje uit. Doop het in jezelf of geef het cadeau aan een vriend, geliefde of familielid, want het heeft dit magische kenmerk dat elegantie rockt.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Drakenzwaard, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Liam T. –
This necklace is fantastic. Itโs delicate, stylish, and high-quality.