£10.00
Double Layer Infinite Love Necklace is gemaakt met dilligent details de ketting symboliseert eeuwige liefde en saamhorigheid. Deze ketting kan dagelijks gedragen worden als een constant symbool of als aandenken met de diepste genegenheid, dit bijzondere stuk is een prachtig gebaar van eeuwige liefde en toewijding.
Introduceer de begrippen oneindigheid en liefde met behulp van de Infinite Love Necklace. Dit prachtige accessoire bestaat uit twee lagen, ingelegd met het lichaam van het eeuwige symbool van oneindigheid. De ketting is ontworpen met veel zorg en het vertegenwoordigt eeuwige liefde tussen twee mensen. Deze ketting is casual tijdloos stuk om dagelijks te dragen of om te geven als een romantisch / liefdevol geschenk spreekt van eeuwige trouw.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Symbool – Hangers -Love you to the Infinity – Twee lagen van het oneindigheidsteken / Halskettingen
Verpakkingsgrootte: Afmetingen: Jongemannenexemplaar is 100 x 100 x 20 mm groot.
Materiaal: Koper
Behandelingsproces: galvaniseren
Stijl: Vrouwen
Vorm: geometrisch
Kleur: Eternal Love Armband, witgoud
Maat informatie:
Maat: Omtrek ongeveer 43. 2cm, verlengde lengte van de ketting moeten zijn ongeveer 7cm + verlenging keten ongeveer 5. 3cm
Inhoud verpakking: Armband X1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Massief |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
| vorm | Halsketting |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley S. –
This necklace is gorgeous. Itโs elegant and adds a great touch to any look.