£10.00
Deze heeft als thema onze liefde voor honden, omdat het sieraad in de vorm van een halsketting inderdaad op een speciale manier laat zien hoe speciaal onze dobermans voor ons zijn. Door zijn eenvoud en lieve boodschap is dit een perfecte keuze voor iedereen die fan is van zijn hond en liefde en toewijding wil uitdrukken.
De collectie verwijst naar de Dog Paw Love Necklace dat is een hartverwarmende en symbolische accessoire dat de liefde en de verbinding tussen mensen en dieren, met name huisdieren vertegenwoordigt. Omdat het een van de trouwste metgezellen is die een mens kan hebben, heeft de ketting ook een hanger in de vorm van een poot. Dit accessoire is met veel liefde en prachtige details gemaakt, een perfect symbool voor de band tussen honden en hun baasjes. Het ontwerp is sober en tijdloos en de boodschap is goed om de liefde voor honden en de bereidheid om met ze samen te leven uit te drukken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: It’s a love necklace/Dog Tag Necklace.
Materiaal: Legering
Pakketgrootte: 100 x 100 x 20mm
Kleur: Cesium, zilver
Verpakking: In OPP zak, 12 stuks in een grote zak
Afmetingen: Er wordt gemeten dat het ongeveer 45 + 5cm is voor de kettinglengte.
Uitleg: Handmatige meting, toleranties +/- toelaatbare fouten, grondsoorten 2
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 100 × 100 × 20 cm |
| Kleur | Goud, Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| Materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Hondenpoot, Halsketting |
| gewicht | 0.01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Logan Q. –
This necklace is exactly what I wanted. Itโs beautifully crafted and versatile.