£25.00
Diamond Butterfly ketting – Ketting voor Europese en Amerikaanse stijl
De Diamond Butterfly Necklace is mooi en stijlvol en elk meisje en vrouw zou graag een te bezitten. Het stuk is bedekt met een netjes ontworpen vlinder sieraad en bevat diamanten die klasse toe te voegen aan de ketting.
Dit sieraad is afgewerkt met een mooi ontworpen vlinderjuweel en diamanten die klasse toevoegen aan de ketting. De aard van het ontwerp van dit sieraad en de details geven deze ketting een glamoureuze vrouwelijke touch. Het kan voor een speciale gelegenheid of casual gedragen worden; je zult zeker opvallen en trots zijn om het aan je collectie toe te voegen.
Belangrijke informatie:
Productnaam: De sieraden zijn de Blue Butterfly Petite Necklace/Butterfly Necklace.
Materiaal: Metaal
Stijl: Europese en Amerikaanse
Materiaal: zilver
Behandelingsproces: galvaniseren
Type: Ketting
Stijl: Vrouwen
Stijl: Vlinder
Verpakking: Individueel verpakt
Geschenkgelegenheden: bruiloften, geschenken, bonussen voor de werknemers
Stijl ketting: kruisketting
Of meerdere lagen: Geen
Of een hanger te brengen: Inderdaad
Verlengketting: 10 cm of minder
Materiaal hanger: zilver
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Diamant, Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Vlinder |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlie N. –
This necklace is stunning. Itโs delicate and makes any outfit look great.