£10.00
Het ontwerp van de Diamond Snake Pendant Necklace is uniek en mooi en in combinatie met de prachtige vakmanschap creรซert het de perfecte symbool worden gedragen rond de hals. Deze hanger is versierd met een slank, elegant en sierlijk slangenontwerp met de deugden van verandering en bescherming, getatoeรซerd in vele culturen.
Het belangrijkste element van de hanger is een prachtige slang, waarvan de contourlijnen zijn bezaaid met diamanten om de allure van het beeld te versterken. De diamanten zijn zeer bewonderenswaardig omdat ze een glanzende look geven wanneer ze verlicht zijn en deze vooruitzichten richten de aandacht op het ontwerpen van de hanger.
De meeste modellen van slangen zijn gemaakt met behulp van superieur materiaal zoals sterling zilver, witgoud of geelgoud om kwaliteitswerk te produceren dat zowel duurzaam als gepolijst is. Daarbij geeft de gladde en glanzende afwerking de slang de natuurlijke aantrekkingskracht en touch aan de ketting.
Dit is een stijlvolle ketting die de schoonheid van de halslijn van een vrouw zou aanvullen.
De Diamond Snake Pendant Necklace is een modieus juweel dat ziet er zeer aantrekkelijk en wordt gekenmerkt door een elegante slang met diamanten. Dit is inculcate in de ketting die wordt geleverd met een enkele en stijlvolle slang motief met prachtige diamanten aan de glamoureuze look toe te voegen. Het materiaal van deze ketting is geselecteerd met een nauwkeurige zorg en het eindresultaat is een chique en rock touch. Het ontwerp van dit horloge is tijdloos en wordt verder geaccentueerd door het gebruik van fonkelende diamanten, waardoor het ideaal is voor iedereen die zijn mode in de hoogste vorm wil uitdrukken.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Diamant Slangen Hanger Collier/Slang Halsstuk
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: s Werelds eerste transparante organische zonnecel, 100 x 100 x 20 mm
Type accessoires: Halsketting
Yan kleur: dubbele kleur
Materialen: legering, bergkristal
Paklijst: 1 China ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, slang |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Sydney K. –
I love this necklace! Itโs stylish and adds a touch of sophistication.