£15.00
Een accessoire zoals dit medaillon maakt het mogelijk om een foto van een dierbare of een aandenken dicht bij het hart te dragen, waardoor men het gevoel heeft dat het sieraad een verlengstuk is van de dingen die men dierbaar zijn. Deze ketting, die tot in het kleinste detail is gemaakt, kan zowel dagelijks als bij speciale gelegenheden worden gedragen.
Parel hanger zakje – Designer medaillons voor dames
Delicate Pearl Pendant Locket Necklace is een van de stijlvolle en klassieke sieraden voor vrouwen van verschillende leeftijden. Deze magnetische sieradenset bevat deze prachtige parel medaillon ketting voor een schattige en chique touch. Dit sieraad wordt gedragen in de buurt van het hart en omdat het een medaillon is, is er de vrijheid om een kleine foto of gedenkwaardig moment op te nemen in het medaillon, wat bijdraagt aan de sentimentele waarde van het sieraad. De ketting is met veel zorg ontworpen en past bij alle soorten gelegenheden, van casual tot formele evenementen.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Beaded Pearl Pendant Locket Chain/pendant locket necklace combination/ฤeskรฉ plastic obojovรฉ r ?><? Samantha Lees voornaam, Samantha Lees
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: Schema grootte 100 x 100 x 30 mm
Verkoop serienummer: XL146
Type: Halsband
Stijl: Vrouwen Styling
Schelp Verpakking: Individuele verpakking
Toepasselijk: geschenken, gelegenheden, huwelijk, reizen, overige
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Gewicht | 0, 01 KG |
| Kleur | Zilver |
| Maat | Medium |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Mason F. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs elegant and adds a perfect finishing touch.