£55.00
Het heeft een unieke en modieuze uitstraling en glanzende edelstenen waardoor het het meest geschikt is voor meisjes die modieus willen zijn en liefhebbers van natuurjuwelen.
De Citrien Peridot Bee Gold Ketting is een modieuze en heldere accessoire, die geschikt zal zijn voor meisjes alleen. De ketting heeft een bij charme die citrien en peridot stenen heeft, dus de ketting is zeer kleurrijk en aantrekkelijk. Met gouden details is deze ketting scherp en plaatst ondubbelzinnig mooie en speelse noten bij elk kledingstuk. Door de moderne denkwijze en de briljant geslepen edelstenen is het ideaal voor meisjes die hun persoonlijke passie aan de omringende wereld willen laten zien en van de natuur houden.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Vlinder hanger/vlinder bedel
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 100H x 100W x 20D mm
Type: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Materiaal: Zilver
Behandelingsproces: Ingelegd kristal
Stijl: Bij
Stijl ketting: Kruisketting
Verlengketting: 10cm of minder om de kans op auto-ongelukken te verkleinen.
Materiaal hanger: kristal
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bij, Halsketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Casey J. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs a stunning piece that complements my look perfectly.