£50.00
Het met je meedragen van persoonlijke herinneringen voegt een speciaal en persoonlijk gevoel toe aan de casual stijl van accessoires die mensen dragen.
Een mooie Bronzen Fotodoos Hanger Collier die inderdaad zorgt voor een unieke stijl in ketting dragen.
De Bronze Photo Box Pendant Necklace is een van de grootste uitvindingen voor vrouwen die de voorkeur geven aan exclusieve accessoires met een verfijnde smaak. De ketting bestaat uit een klein bronzen accessoire in de vorm van een doosje dat kan worden geopend met een kleine ruimte waar je een geliefde foto of een ander voorwerp in kunt doen. Deze ketting is gemaakt met hoge kwaliteitsnormen en is net zo mooi als een uniek antiek stuk; het zal dus geliefd zijn bij antiekliefhebbers. Gezien de kwaliteit; persoonlijke herinneringen dicht bij je hart, voegt het individualiteit en sentimentele waarde toe aan je dagelijkse kledingstijl.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Fotodoos ketting in de vorm van een hart/gevormde fotodoos ketting
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 150 (B) x 180 (H) x 30 (D) mm
Materiaal ketting: materiaal: / staal / verguld met zilver en goud.
Kleurclassificatie: Bronzen fotodoos met zwarte doos van golfpapier, bronzen fotodoos met fluwelen doos en strik van lint; een foto van รฉรฉn inch is genoeg voor foto’s zoals een muntstuk van รฉรฉn yuan.
Paklijst: Inclusief fotodoos en papieren doos waarin; fotodoos: 1, fluwelen doos: 1, lintstrik:
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 150 × 180 × 30 cm |
| stijl | Fotodoos Flanellen Doos Strik, Fotodoos Karton |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Rond |
| gewicht | 0.02 KG |
| lengte | 15 cm |
| breedte | 18 cm |
| hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Alexis L. –
The design of this necklace is beautiful. Itโs a fantastic piece for any jewelry collection.