£20.00
Hier is het een, Bohemian Diamond Alloy Women’s Necklace, dat de kenmerken van bohemien stijl nog met diamant bezuinigingen heeft. Het is gemaakt van stevige legering, de prachtige constructie draagt bij aan de aantrekkelijkheid van dit product. Of het nu voor een casual, formele of speciale gebeurtenis, deze toegankelijke ketting voegt aan de kleding door het maken van je anders. Dit is een uitstekend sieraad om jezelf mee te verwennen of om cadeau te geven aan een vriend of familielid.
Met de Bohemian Diamond Alloy Women’s Necklace heb je de mogelijkheid om een stijlstatement te maken en een look te krijgen die luxe uitstraalt. Deze ketting is vervaardigd met veel aandacht voor details en is gemaakt van een legering basis verweven met diamanten accenten.
De dikte van het patroon wordt verhoogd door het invoegen van een aantal van de boho patroon en het geeft het meer elegantie voor elke gelegenheid of ’s avonds programma. Deze ketting verbetert het uiterlijk van de drager waardoor de glamoureuze kant van de drager, ongeacht de gelegenheid of het soort kleding dat de persoon zal worden op.
Dit type ketting heeft een verstelbare ketting lengte dus men kan vast te stellen aan zijn of haar gewenste stijl en zijdeachtige nek. Bohemian Diamond Alloy Women’s Necklace is iets wat je zou graag op elk moment pronken en de glamour quotiรซnt van uw ketting collectie te verbeteren.
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 4 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| hoogte | 4 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Addison S. –
I love this necklace! Itโs stylish and adds a perfect touch of glamour.