£15.00
Blue Oval Clavicle Chain Aquamarijn ketting accentueert een mooie ovale aquamarijn edelsteen presenteren een oceaan blauwe tint van de zee. Het heeft duidelijke sleutelbeen ketting die schoonheid en charme toevoegt aan de outfit.
De symfonie is de Blue Oval Clavicle Chain genaamd Aquamarijn Ketting en het is mooi in de fijnste vorm. Bisel kettingen zijn een van de meest elegante sieraden ooit siert de start-en landingsbaan, vooral omdat de ketting in kwestie is gemaakt van ovale aquamarijn dat de zuiverste tint blauw dat de kalme zee symboliseert heeft. Door het ontwerp met de sleutelbeenketting kan de ketting worden beschouwd als elegant en sierlijk voor elke gelegenheid. Met dit magische halssieraad van aquamarijn wordt dit een elegante toevoeging aan je juwelendoos.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: Lengte x breedte x dikte = 100mm x 100mm en varieert in dikte tussen 20mm.
Materiaal: titanium staal
Type: Ketting
Stijl: vrouwen
Modellering: Aquamarijn
Verpakking: Individueel verpakt
Stijl ketting: duif Engels: slangenbeen ketting
Verlengketting: Bij voorkeur 10cm of minder
Omtrek: 21cm – 50cm
Kleur: goudkleurig
Paklijst:
Slangenbeen ketting x1
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Blauw |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Charlie R. –
This necklace is just gorgeous. Itโs a perfect accessory for any outfit.
Harper Q. –
This necklace is just gorgeous. Itโs a perfect accessory for any outfit.