£40.00
Voor de dame die op zoek is naar een elegant sieraad dat zowel uniek als multifunctioneel is, zal deze Europees en Amerikaans geรฏnspireerde halsketting goed van pas komen dankzij het ontwerp en de afwerking.
De Bee Necklace is chic en kan worden geassocieerd met de Europese en Amerikaanse stijl die door elkaar lopen. De ketting heeft een mooie bij als bedel, die staat voor schoonheid en de wonderen van de wereld. Deze ketting is goed gemaakt en kan elke outfit een klassieke en elegante uitstraling geven. Deze ketting in Europese en Amerikaanse stijl is inderdaad een stuk mode dat met groot vakmanschap is gemaakt en waarmee je een statement maakt, waar je ook bent.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Stuk van sieraden niet genoemd / Dit is kleine vlinder sieraden / vlinder Jewelries
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: Dit type gasdetector is 100 x 100 x 30 mm groot.
Patroon: Vlinder/Draak Serpent/Insect
Stijl: Europees en Amerikaans
Toepasselijk geslacht: vrouwelijk
Materiaal: Alloy
Omtrek: 51cm (inclusief)-80cm (inclusief)
Paklijst: 1 * Ketting
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Geel |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting |
| Hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Noah J. –
This necklace is stunning. Itโs well-crafted and perfect for any occasion.