£25.00
Deze halsketting is ontworpen met oog voor detail en precisie en is een aanvulling op je persoonlijke mode, waardoor de boodschap van je geloof elegant wordt weergegeven. Kleed je sieradencollectie aan met dit tijdloze en chique sieraad dat deze ketting is.
Dit is een Bijbel Kruis Cirkelketting het komt uit Europa en Amerika en Jezus Kruis Ketting
Sta ons toe om onze erotische Clavicle Cross Ketting – Plain Stijlvolle Ketting te presenteren. Hoewel ontworpen met eenvoud, de ketting straalt een elegante stijlvol element ideaal voor sleutelbeen versterkt. De vrouwen dunne kruis hanger ketting combineert de klassieke en moderne look en kan gedragen worden in verschillende gelegenheden. Deze ketting is ontworpen met zoveel precisie en uitstekend vakmanschap, dat het je unieke kenmerken als christen versterkt en je geloof laat stralen op de meest delicate manier. Breng je mode-sieraden naar een hoger niveau met dit strakke en tijdloze sieraad: deze ketting.
Belangrijke informatie:
Productnaam: Religon Kruis Cirkelsieraden/Bijbelcirkel Hanger Sieraden/Europese en Amerikaanse Jezus Cirkelsieraden
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: Deze grootte is 100 X 100 X 20 mm
Type: Halsketting
| Gewicht | 0.03 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 03 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zwart, Blauw, Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Jongen, Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Kruis, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Ashton O. –
I absolutely love this necklace. Itโs delicate and adds a lovely touch to my outfit.