£10.00
Elk bedeltje wordt geassocieerd met een bepaalde eigenschap of ervaring en wordt zeer gewaardeerd. Voor je speciale dame, toon je genegenheid en waardering met de Bedelketting Best zodat het niet alleen de speciale relatie die jullie hebben symboliseert.
Dit is een bestseller bedelketting omdat het mensen herinnert aan een vriend en de momenten die jullie samen hebben doorgebracht. Met een dunne ketting en mooie en schattige snuisterijen kunt u met deze ketting iemand bedanken. Elk bedeltje vertegenwoordigt iets anders – een waarde of een moment in iemands leven, daarom is het dierbaar en kostbaar. Houd je bedelketting niet geheim, geef je gevoelens en gevoelens van waardering door aan je wederhelft en laat de ketting je herinneren aan die geweldige band.
Belangrijke informatie
Materiaal: Metaal
Afmetingen verpakking: 100/100/30 mm
Naam: De ketting gebruikte Europese en Amerikaanse sieraden; BEST FRIENDS twee-blaadje stiksels; huisdier hondenbot meester; halsband dog tag
Materiaal: Legering
Grootte: Ketting lengte is van 45 + 5 cm
Modellering: Geometrie
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 3 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| Maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Onregelmatig |
| Hoogte | 3 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Reese V. –
This necklace is exactly what I needed. Itโs chic and adds a touch of sophistication.