£12.00
Sta mij toe om te presenteren aan uw aandacht het meesterwerk – de Baby Footprints Heart Pendant Necklace dat ware gevoelens en liefde weerspiegelt. Prachtig gemaakt en ontworpen, deze weelderige dochter mama hart ketting is de belichaming van de moeder-kind relatie.
Deze prachtige Baby Footprints Heart Pendant Necklace is gemaakt met een mooie hartvormige hanger die op fantastische wijze is gegraveerd met de voetafdrukken van een baby. De hanger laat de eerste stapjes van een baby zien en mist de eerste momenten van een kinderloos stel.
Fashions van de hoogste graad van sterling zilver, de ketting is echt chique en stijlvol. Een fijne ketting daalt de hanger en geeft het een soepele instelling op zodanige wijze dat het vrij hangt op de borst van de gebruiker.
Naast de esthetiek van een sieraad is deze Baby Footprints Heart Pendant Necklace ontroerend om te hebben. Het staat als een constante boodschap van de speciale momenten die een moeder en kind hebben, waardoor het het beste cadeau voor een nieuwe moeder, baby shower of elke gelegenheid die de gave van het leven viert.
Vier de zegening die het moederschap is met dit prachtige sieraad op deze Dripping Diamond Mothers Day Necklace. Het moet ook betekenen dat de liefde van een moeder voor haar kind, ongeacht de situatie waarin ze zich bevinden en een erfstuk dat persoonlijke waarde houdt voor tientallen jaren.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 01 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Zilver |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Hart, Ketting |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Peyton B. –
Iโm very pleased with this necklace. Itโs a beautiful piece thatโs perfect for any occasion.