Upgrade je accessoires met de Awesome Shell Pearls 925 Sterling Silver Necklace. Gemaakt van 925 sterling zilver, deze ketting heeft de perfecte schelpen parels die geven het een rijke uitstraling dus kan gedragen worden met elke outfit.
Uitstekend geschikt voor casual en elegante outfits, het is comfortabel om te dragen en delicaat gemaakt, terwijl de ketting kan gemakkelijk worden aangepast. Het wordt geleverd in een verfijnde geschenkset en is perfect als cadeau bij belangrijke evenementen of als traditioneel accessoire in huis. Daarom is het zo heerlijk, zowel klassiek mooi als ontspannen en eigentijds.
Voeg schoonheid toe aan je sieradencollectie door de Awesome Shell Pearls 925 Sterling Silver Necklace aan je collectie sieraden toe te voegen. Gemaakt van 925 sterling zilver, deze ketting is duurzaam en schittert helder, dus het zal nuttig zijn voor vele jaren. Op de ketting ziet men schelp parels, die een zeer mooi oppervlak, vrij glad en een zeer mooi glanzend oppervlak, en voegt een luxe gevoel aan de drager.
De Evening Necklace is een accessoire dat ideaal is voor een casual outfit of voor formele gelegenheden. De gebruikte schelpparels zijn zo symmetrisch mogelijk en geven een heldere glans die perfect combineert met elke outfit. Comfortabel dankzij de lichtgewicht constructie; het kan worden vastgemaakt met een ketting die bij bijna elke halslijn past.
Ontworpen als een perfect cadeau voor verjaardag, jubileum of andere vieringen, is Awesome Shell Pearls 925 Sterling Silver Necklace netjes verpakt in een elegante geschenkverpakking. In het geval, voor persoonlijk gebruik, of voor gifting doeleinden, deze ketting is heel mooi en kan gewoon worden geclassificeerd als tijdloos. Ook waarderen hoe deze keuze voegt een verfijnde smaak van traditie aan de hedendaagse look van je kast.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Gewicht | 0, 01 KG |
| Maat | Medium |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Halsketting, Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Quinn A. –
This necklace is a real gem. The design is chic and the quality is top-notch.