£20.00
De chokerketting is gemaakt van hoogwaardig materiaal, belooft duurzaam te zijn en veroorzaakt geen irritatie in de nek. Het wordt aanbevolen voor elke gelegenheid, of het nu vriendschappelijk is of een feestje, zo’n accessoire zal goed werken voor iedereen die graag modieus wil zijn.
Amerikaanse stijl choker halsketting – trendy choker halsketting.
De American Style Choker Necklace is een stijlvol accessoire dat boekdelen spreekt over de hedendaagse mode. De warmte van dit accessoire komt tot uiting in de strakke lijnen van deze choker, die bij bijna elke outfit elegant zal staan. Het is goed gemaakt met een kwaliteit materiaal dat maakt het zeer duurzaam en tegelijkertijd zeer comfortabel. Of het nu voor een casual uitje of een avondje uit is, deze choker halsketting is perfect voor de trendy modebewuste vrouw.
Belangrijke informatie:
Naam van het product: Mode-sieraden S925 Sterling zilveren lange Choker ketting / choker stijl
Materiaal: Metaal
Pakketgrootte: Opgeroepen 100mm x 100mm x 20mm Verder zijn respectievelijke afmetingen gebrandmerkt als 100 mm x 100 mm x 20 mm.
Categorie: Halsketting
Stijl: Vrouwen
Verpakking: Individueel verpakt
Geschenk gelegenheden: ambtsperiode, huwelijk, reisverjaardag, en anderen
Stijl ketting: slangenbeenketting Zoomafbeelding van een lange touwachtige structuur met onderling verbonden cirkels De slangenbeenketting is een verlengbare ketting die cirkels (cirkel #X) onderling verbindt.
Meerlagig: ja
Met hanger: Natuurlijk
Verlengketting: 10 cm, en de meeste zijn minder.
Omtrek: 21cm -50cm
Kleur: goud, zilver
| Gewicht | 0.04 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 04 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Meerdere Stuks |
| Geslacht | Meisje |
| materiaal | Goud |
| patroon | Effen |
| vorm | Choker, Rond |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Bailey F. –
Iโm thrilled with this necklace. Itโs stylish and adds just the right amount of sparkle.