£19.00
De 925 zilveren waterdruppelketting is een heel mooi en gevoelig type sieraad dat bij vrijwel alle gelegenheden gedragen kan worden. Met behulp van zeer goed zilver materiaal, is het product zo ontworpen dat er een waterdruppel aan een dunne ketting hangt. Het is comfortabel om te dragen en kan met gemak gedragen en verwijderd worden, vooral bij het wassen. Het kan op maat gemaakt worden voor kleine of grotere maten. Het is een geweldig cadeau dat bij bijna elke gelegenheid past, met zachtheid en stijl, maar niet opzichtig.
Verbeter je look met de verfijnde 925 Zilveren Waterdruppelketting; het is een prachtig accessoire waar elke vrouw dol op zal zijn. Deze ketting is gemaakt van eersteklas 925 sterling zilver en heeft een prachtig gegraveerd waterdruppelbedeltje dat aan een dun koordje hangt. Het zilver voegt schoonheid toe aan het sieraad en met zijn glans is het ontwerp perfect om overdag en ’s avonds te dragen.
Het concept achter de waterdruppelhanger is tijdloos en met zijn eenvoudige ontwerp verleent het verfijning aan zelfs de eenvoudigste outfits, waardoor het een passend accessoire is voor de meeste gelegenheden. Deze ketting kan elegant gedragen worden bij speciale gelegenheden in combinatie met een prachtige cocktailjurk of met andere vrijetijdskleding die in de loop van de dag aangetrokken kan worden wanneer het eenvoudige ontwerp van de ketting een vleugje klasse toevoegt.
Naast duurzaamheid en bescherming tegen aantasting, impliceert het gegeven type zilver, namelijk 925, een verfijnde kwaliteit van de sieraden. De flexibele lengte van de ketting is gunstig omdat deze kan worden aangepast aan de behoeften van de drager. De gemakkelijk toegankelijke sluiting verhoogt de schoonheid van deze ketting en het wordt heel gemakkelijk om deze ketting voor elke gelegenheid te dragen.
Perfect om cadeau te geven aan een speciaal iemand of om jezelf mee te verwennen, deze ketting met waterdruppels spreekt verfijning en elegantie uit. Of het nu je robijnen huwelijksverjaardag is, of je gewoon dicht bij je geliefde voelt, deze ketting zal altijd gekoesterd worden. Er is iets aan dit sieraad dat zo elegant en simplistisch is dat iedereen het kan waarderen: De 925 zilveren waterdruppelketting.
| Gewicht | 0.01 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Gewicht | 0, 01 KG |
| Kleur | Zilver |
| Maat | Medium |
| merk | Halsketting Butik |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Roestvrij staal |
| patroon | Effen |
| vorm | Ketting, waterdruppel |
| hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Riley H. –
The craftsmanship of this necklace is superb. Itโs a stunning piece that I wear often.