£29.00
De 925 Zilveren Vintage Bloemenketting is een zeer uniek en stijlvol product dat perfect de geest van het Victoriaanse tijdperk weerspiegelt. Het is gemaakt van eersteklas 925 zilver, met een bloem-geรฏnspireerde hanger die een nogal antieke uitstraling heeft. Dit sieraad, de ketting, is een klassiek stuk dat een terugblik geeft op de oude romantische tijden en kan gedragen worden bij elke gelegenheid of zelfs als cadeau.
Deze schoonheid ligt in het rijk van tradities en keert terug naar het licht van de eenentwintigste eeuw als een 925 zilveren Vintage Bloemenketting. Gemaakt van 925 sterling zilver, dit is een prachtige bloem hanger ketting met een vleugje van een Victoriaanse verontschuldiging aan het ontwerp. De bloemblaadjes zijn van dien aard dat ze kunnen worden omschreven als complex en de steel is dun en het ziet er echt goed uit, dus het dragen van deze ketting zal een geweldige aanvulling zijn elke vorm van dresscode.
Het hoofdmotief van deze ketting zijn bloemen, het is heel retro en roept nostalgie, romantiek en herinneringen aan tradities op, daarom is deze ketting geschikt voor elk feest. De bruikbaarheid bij gelegenheden zoals verjaardag of jubileum of een daad van het verklaren van je liefde voor je partner of zelfs als sieraad voor haarzelf maakt deze ketting ideaal. De verstelbaarheid van de kettingen garandeert dat de gebruiker comfortabel is tijdens het sporten en zorgt ook voor flexibiliteit. De veilige sluiting is een extra perfecte touch die gericht is op de professionele uitstraling, zodat de ketting de hele dag niet van zijn plaats zal gaan.
Deze ketting is geschikt om dagelijks te dragen of kan een perfect cadeau zijn voor een speciaal iemand. Je kunt hem dragen met een wit overhemd voor een traditionele look, of er andere accessoires aan koppelen voor een stijlvolle look. Dit is een product met retro uitstraling dat elke accessoire liefhebber zou graag worden geassocieerd met, de 925 Silver Vintage Flower Necklace.
| Gewicht | 0.02 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10 × 10 × 2 cm |
| gewicht | 0, 02 KG |
| lengte | 10 cm |
| breedte | 10 cm |
| kleur | Goud |
| merk | Halsketting Butik |
| maat | Medium |
| kenmerken | Enkel stuk |
| geslacht | Meisje |
| materiaal | Zilver |
| patroon | Effen |
| vorm | Bloem, Ketting |
| Hoogte | 2 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Drew L. –
This necklace is simply beautiful. The design is elegant and it shines perfectly.